References (7.x-2.4) - en to tr translation catalogue (37 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: none
tr: hiçbiri

en: Node ID
tr: Düğüm Kimliği

en: Default
tr: Varsayılan

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: Node
tr: Düğüm

en: All
tr: Tümü

en: Active
tr: Etkin

en: View arguments
tr: Argümanları görüntüle

en: Fields
tr: Alanlar

en: Contains
tr: İçerir

en: Plain text
tr: Düz metin

en: Size of textfield
tr: Metin alanının boyutu

en: Blocked
tr: Engellendi

en: Node reference
tr: Düğüm göndermesi

en: Content types that can be referenced
tr: Gönderme yapılabilir içerik türleri

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
tr: Görünüme aktarılacak bir virgülle ayrılmış değişkenler listesi verin.

en: Title (link)
tr: Başlık (bağlantı)

en: Title (no link)
tr: Başlık (bağlantısız)

en: Autocomplete text field
tr: Otomatik Tamamlama metin alanı

en: Node Reference
tr: Düğüm Başvurusu

en: User reference
tr: Kullanıcı başvurusu

en: Defines a field type for referencing a user from a node.
tr: Bir düğümden kullanıcıya ilişki kurmak için alan türü tanımlar.

en: Usage
tr: Kullanım

en: About
tr: Hakkında

en: Autocomplete matching
tr: Otomatik tamamlama eşleşmesi

en: Starts with
tr: İle başlayan

en: %name: this post can't be referenced.
tr: %name: Bu iletiye başvuru yapılamaz.

en: Displays the fields with an optional template.
tr: Seçime bağlı şablonları olan alanları gösterir.

en: Inline fields
tr: Satıriçi (inline) alanlar

en: URL as plain text
tr: Düz metin olarak URL

en: References
tr: Başvurular

en: %name: invalid input.
tr: %name: Geçersiz girdi.

en: %name: found no valid post with that title.
tr: %name: Bu başlığa sahip geçerli mesaj bulunamadı.

en: View mode
tr: Görünüm kipi
