References (7.x-2.4) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: none
ka: არცერთი

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: All
ka: ყველა

en: Active
ka: აქტიური

en: View arguments
ka: არგუმენტების ნახვა

en: Fields
ka: ველები

en: Contains
ka: შეიცავს

en: Blocked
ka: დაბლოკილი
