References (7.x-2.4) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: none
mr: काहीच नाही

en: Node ID
mr: धागा क्रमांक

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Node
mr: शाखा

en: All
mr: सर्व

en: Active
mr: सक्रिय

en: Blocked
mr: प्रतिबंधीत

en: View mode
mr: दृश्य प्रस्थिती
