References dialog (7.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Edit
cs: Upravit

en: Search
cs: Hledat

en: Fields
cs: Pole

en: Attach to
cs: Přiložit k

en: Attached to
cs: Připojeno k
