References dialog (7.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Edit
da: Redigér

en: Search
da: Søg

en: Fields
da: Felter

en: Attach to
da: Vedhæft til

en: Create @type
da: Opret @type
