References dialog (7.x-1.0-alpha3) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Edit
es: Editar

en: Search
es: Buscar

en: Fields
es: Campos

en: Attach to
es: Adjuntar a

en: Attached to
es: Adjunto a

en: References
es: Referencias
