References dialog (7.x-1.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Edit
vi: Sửa

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Fields
vi: Các trường

en: Attached to
vi: Được gắn cho

en: Search Dialog
vi: Hộp thoại tìm kiếm

en: Add dialog
vi: Thêm hộp thoại
