References dialog (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Fields
sk: Polia

en: Attach to
sk: Pripojiť k

en: Create @type
sk: Vytvoriť @type
