References dialog (7.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: Fields
ar: الحقول

en: Contains
ar: يحتوي

en: Size of textfield
ar: حجم حقل النص

en: Attach to
ar: إرفاق إلى

en: Autocomplete matching
ar: الإكمال التلقائي (متطابق)
