References dialog (7.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: Fields
be: Палі

en: Contains
be: Утрымлівае

en: Size of textfield
be: Памер тэкставага поля

en: Autocomplete matching
be: Аўтадапаўненне супадзенняў

en: Starts with
be: Пачынаецца з
