References dialog (7.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: Fields
ca: Camps

en: Contains
ca: Conté

en: Size of textfield
ca: Mida del camp de text

en: Attach to
ca: Adjunta a

en: Autocomplete matching
ca: Coincidència en l'autocompletat

en: Starts with
ca: Comença amb

en: Attached to
ca: Associat a

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
ca: Seleccioneu el mètode utilitzat per a obtenir els suggeriments per a l'autocompletat. Tingueu en compte que l'opció <em>Conté</em> pot causar problemes de rendiment a llocs amb milers de nodes.

en: References
ca: Referències

en: Create user
ca: Crea usuari
