References dialog (7.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Fields
el: Πεδία

en: Contains
el: Περιέχει

en: Size of textfield
el: Μέγεθος του πεδίου κειμένου

en: Attach to
el: Επισύναψη στο

en: Autocomplete matching
el: Ταύτιση αυτόματης συμπλήρωσης

en: Starts with
el: Αρχίζει με
