References dialog (7.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Edit
eo: Redaktu

en: Search
eo: Serĉu

en: Fields
eo: Kampoj

en: Size of textfield
eo: Grandeco de tekstokampo

en: Autocomplete matching
eo: Kongruado de aŭtomataj kompletigitiloj
