References dialog (7.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: Fields
et: Väljad

en: Contains
et: Sisaldab

en: Size of textfield
et: Tekstivälja suurus

en: Attach to
et: Manusta elemendile

en: Autocomplete matching
et: Autotäituri kattuvus

en: Starts with
et: Algab millega

en: Attached to
et: Seotud

en: References
et: Viited
