References dialog (7.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: Fields
eu: Eremuak

en: Contains
eu: Edukia

en: Size of textfield
eu: Testu eremuaren neurria

en: Autocomplete matching
eu: Patekatu osatze automatikoa

en: Starts with
eu: Hasten da zerekin
