References dialog (7.x-1.0-beta2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Contains
hy: Պարունակում է

en: Size of textfield
hy: Տեքստային դաշտի չափը
