References dialog (7.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: Fields
jv: Field

en: Contains
jv: Ngandhut

en: Size of textfield
jv: Ukuran field tèks
