References dialog (7.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Contains
lt: Turi

en: Size of textfield
lt: Teksto laukelio ilgis

en: Autocomplete matching
lt: Automatiškai pasibaigiantis atitikimas

en: Starts with
lt: Prasideda su

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
lt: Pasirinkite metodą naudojamą surinkti siūlomos pabaigos siūlymus.Atminkite, kad <em>Turi</em> gali sukelti veikimo klaidų svetainėms turinčioms tūkstančius mazgų.
