References dialog (7.x-1.0-beta2) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Edit
oc: Modificar

en: Search
oc: Recercar

en: Fields
oc: Camps

en: Contains
oc: Conten

en: Size of textfield
oc: Talha del camp de tèxte

en: Attach to
oc: Estacar a

en: Starts with
oc: Commence per
