References dialog (7.x-1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Edit
pt: Editar

en: Search
pt: Pesquisar

en: Fields
pt: Campos

en: Contains
pt: Contém

en: Size of textfield
pt: Tamanho do campo de texto

en: Attach to
pt: Anexar a

en: Autocomplete matching
pt: Preenchimento automático correspondente a

en: Starts with
pt: Começa com
