References dialog (7.x-1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Edit
ro: Editați

en: Search
ro: Căutare

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Contains
ro: Conține

en: Size of textfield
ro: Dimensiune câmp text

en: Attach to
ro: Ataşat la

en: Autocomplete matching
ro: Potrivire completare automată

en: Starts with
ro: Începe cu

en: Attached to
ro: Atașat la

en: Create user
ro: Creează utilizator

en: Search Dialog
ro: Dialog de căutare

en: Edit dialog
ro: Editează dialogul

en: Add dialog
ro: Adaugă dialog

en: Create @type
ro: Creează @type
