References dialog (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Edit
sv: Redigera

en: Search
sv: Sök

en: Fields
sv: Fält

en: Contains
sv: Innehåller

en: Size of textfield
sv: Storlek på textfält

en: Attach to
sv: Bifoga till

en: Autocomplete matching
sv: Automatiskt kompletterande som överensstämmer

en: Starts with
sv: Börjar med

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
sv: Välj metod att använda för att samla in automatiskt kompletterande förslag. Observera att <em>Innehåller</em> kan orsaka prestandaproblem med webbplatser som har tusentals noder.

en: References
sv: Referenser

en: Create user
sv: Skapa användare

en: Create @type
sv: Skapa @type
