References dialog (7.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Edit
th: แก้ไข

en: Search
th: ค้นหา

en: Contains
th: ประกอบด้วย

en: Size of textfield
th: ขนาดช่องข้อความ

en: Starts with
th: เริ่มต้นด้วย
