References dialog (7.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Edit
tr: Düzenle

en: Search
tr: Ara

en: Fields
tr: Alanlar

en: Contains
tr: İçerir

en: Size of textfield
tr: Metin alanının boyutu

en: Attach to
tr: Şuraya ekle

en: Autocomplete matching
tr: Otomatik tamamlama eşleşmesi

en: Starts with
tr: İle başlayan

en: References
tr: Başvurular
