References dialog (7.x-1.0-beta2) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: Fields
az: Sahələr

en: Contains
az: Tərkibində

en: Size of textfield
az: Mətn sahəsinin ölçüsü

en: Attach to
az: -ə birləşdirin

en: Autocomplete matching
az: Avtomatik tamamlama uyğunluğu

en: Starts with
az: ilə başlayır
