References dialog (7.x-1.0-beta2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Edit
cy: Golygu

en: Search
cy: Chwilio

en: Fields
cy: Meysydd

en: Contains
cy: Yn cynnwys

en: Attach to
cy: Atodi at

en: Starts with
cy: Dechrau gyda
