References dialog (7.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Edit
fa: ویرایش

en: Search
fa: جستجو

en: Fields
fa: فیلدها

en: Contains
fa: شاملِ

en: Size of textfield
fa: اندازه فیلد متن

en: Attach to
fa: پیوست به

en: Autocomplete matching
fa: تطابق خودکار

en: Starts with
fa: شروع شود با

en: Attached to
fa: پیوست شده به
