References dialog (7.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Search
fi: Etsi

en: Fields
fi: Kentät

en: Contains
fi: Sisältää

en: Size of textfield
fi: Tekstikentän koko

en: Attach to
fi: Liitä kohteeseen

en: Autocomplete matching
fi: Automaattinen täydennys

en: Starts with
fi: Alkaa

en: Attached to
fi: Liitetty

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
fi: Valitse tapa jolla autocomplete vaihtoehdot haetaan. Huomaa että <em>Sisältää</em> voi aiheuttaa suorituskykyongelmia sivustoilla joissa on tuhansia solmuja.

en: References
fi: Viittaukset

en: Create @type
fi: Luo @type
