References dialog (7.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: Fields
he: שדות

en: Contains
he: מכיל

en: Size of textfield
he: גודל שדה הטקסט

en: Attach to
he: צרף ל

en: Autocomplete matching
he: השלמה אוטומטית

en: Starts with
he: מתחיל ב

en: References
he: רפרנס

en: Create @type
he: יצירת @type
