References dialog (7.x-1.0-beta2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Search
hi: खोज

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Contains
hi: मे हैं

en: Size of textfield
hi: पाठ फ़ील्ड का आकार

en: Autocomplete matching
hi: स्वत: पूर्ण मिलान

en: Starts with
hi: के साथ शुरू होता है
