References dialog (7.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Edit
hr: Uredi

en: Search
hr: Pretraga

en: Fields
hr: Polja

en: Contains
hr: Sadrži

en: Size of textfield
hr: Dužina polja teksta
