References dialog (7.x-1.0-beta2) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Edit
id: Sunting

en: Search
id: Pencarian

en: Fields
id: Bidang isian

en: Contains
id: Mengandung

en: Size of textfield
id: Ukuran bidang isian teks

en: Attach to
id: Lampirkan ke

en: Autocomplete matching
id: Pencocokan otomatis

en: Starts with
id: Mulai dengan
