References dialog (7.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Edit
is: Breyta

en: Search
is: Leit

en: Fields
is: Svæði

en: Contains
is: Inniheldur

en: Attach to
is: Hengja við

en: Starts with
is: Byrjar á
