References dialog (7.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Edit
ja: 編集

en: Search
ja: 検索

en: Fields
ja: フィールド

en: Contains
ja: 含む

en: Size of textfield
ja: テキストフィールドの長さ

en: Attach to
ja: 添付先

en: Autocomplete matching
ja: 自動補完の一致

en: Starts with
ja: ～で始まる

en: Attached to
ja: 次に添付

en: References
ja: 参照
