References dialog (7.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: Fields
lv: Lauki

en: Contains
lv: Satur

en: Size of textfield
lv: Teksta lauka izmērs

en: Attach to
lv: Kam pievienot

en: Autocomplete matching
lv: Automātiskās pabeigšanas atbilstība

en: Starts with
lv: Sākas ar

en: Attached to
lv: Pievienots

en: Create user
lv: Izveidot lietotāju

en: Search Dialog
lv: Meklēšanas dialoga logs

en: Edit dialog
lv: Rediģēšanas dialoga logs

en: Add dialog
lv: Pievienošanas dialoga logs

en: Create @type
lv: Izveidot saturu: @type

en: Choose what to attach this view to.
lv: Izvēlies kam pievienot šo skatu.
