References dialog (7.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Edit
nl: Bewerken

en: Search
nl: Zoeken

en: Fields
nl: Velden

en: Contains
nl: Bevat

en: Size of textfield
nl: Lengte van het tekstveld

en: Attach to
nl: Bijvoegen bij

en: Autocomplete matching
nl: Automatisch aanvullende overeenkomst

en: Starts with
nl: Begint met

en: Attached to
nl: Verbonden aan

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
nl: Selecteer de methode die wordt gebruikt om automatisch aangevulde suggesties te geven. Houd er rekening mee dat <em>Bevat</em> prestatieproblemen kan veroorzaken op sites met vele duizenden gebruikers.

en: References
nl: Referenties

en: Create user
nl: Gebruiker aanmaken

en: Search Dialog
nl: Zoekdialoog

en: Edit dialog
nl: Dialoog bewerken

en: Add dialog
nl: Dialoog toevoegen

en: Create @type
nl: @type aanmaken
