User Referral (7.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Time
ast: Hora

en: User
ast: Usuariu

en: Host
ast: Sirvidor

en: Details
ast: Detalles

en: Referrer
ast: Esin referencies

en: IP Address
ast: Direición IP
