User Referral (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Time
az: Vaxt

en: User
az: İstifadəçi

en: Roles
az: Rollar

en: Details
az: Detallar

en: Referrer
az: İstinad edən

en: Last
az: Son

en: IP Address
az: İP ünvan
