User Referral (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Time
be: Час

en: User
be: Карыстальнік

en: Host
be: Хост

en: Roles
be: Ролі

en: Details
be: Падрабязна

en: Referrer
be: Адпраўнік

en: IP Address
be: IP Адрэса

en: details
be: падрабязнасці
