User Referral (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Time
cs: Čas

en: User
cs: Uživatel

en: Host
cs: Hostitel

en: Roles
cs: Role

en: Details
cs: Detaily

en: Referrer
cs: Odkazující stránka

en: Last
cs: Poslední

en: IP Address
cs: IP adresa

en: User page
cs: Stránka uživatele

en: details
cs: detaily
