User Referral (7.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Time
cy: Amser

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Host
cy: Gwesteiwr

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Details
cy: Manylion

en: Referrer
cy: Cyfeiriwr

en: Last
cy: Olaf

en: IP Address
cy: Cyfeiriad IP

en: details
cy: manylion
