User Referral (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Time
da: Tid

en: User
da: Bruger

en: Host
da: Værtsnavn

en: Roles
da: Roller

en: Details
da: Detaljer

en: Referrer
da: Henviser

en: Last
da: Sidste

en: IP Address
da: IP-adresse

en: User page
da: Brugerside

en: details
da: detaljer

en: rules
da: regler
