User Referral (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Time
et: Aeg

en: User
et: Kasutaja

en: Roles
et: Rollid

en: Details
et: Üksikasjad

en: Referrer
et: Viitaja

en: Last
et: Viimane

en: Flag
et: Lipp

en: details
et: üksikasjad

en: rules
et: reeglid
