User Referral (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (76 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Time
fa: زمان

en: User
fa: کاربر

en: Host
fa: میزبان

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Details
fa: جزئیات

en: referral
fa: مراجعین

en: No data.
fa: هیچ داده ای وحود ندارد.

en: Referrer
fa: ارجاع دهنده

en: Last
fa: آخرین

en: IP Address
fa: آدرس IP

en: Flag
fa: علامت

en: User page
fa: صفحه ی کاربر

en: Referrals page
fa: صفحه ی معرفی ها

en: Track users referring others to your site
fa: کاربرانی که سایت شما را به دیگران معرفی میکنند را ردیابی نمایید

en: User Referral
fa: معرفی کاربر

en: Settings for the User Referral module.
fa: تنظیمات ماژول معرفی کاربر

en: Your Referrals
fa: معرفی های شما

en: Referral link type
fa: نوع لینک معرفی

en: Select the way you want the referral link to be shown.
fa: مشخص کنید که میخواهید لینک معرفی به چه صورتی نمایش داده شود.

en: INSERT of referral data failed.
fa: وارد کردن اطلاعات معرفی کاربر با شکست روبرو شد.

en: Your referral link
fa: لینک معرفی اختصاصی شما

en: Referrals
fa: معرفی ها

en: View users you have referred
fa: لیست کاربرانی که معرفی کرده اید را مشاهده کنید

en: Referral link
fa: لینک معرفی

en: Register to this site using my referral link
fa: با لینک معرفی من، در این سایت ثبت نام کنید.

en: Top referring users
fa: فعال ترین کاربران معرفی کننده

en: Your referral link:
fa: لینک معرفی اختصاصی شما:

en: Referring User
fa: کاربر معرفی کننده

en: # Unflagged
fa: # علامت گذاری نشده

en: details
fa: جزئیات

en: flag
fa: علامت

en: # Referred
fa: # معرفی شده

en: Last Referral
fa: آخرین معرفی

en: rules
fa: قوانین

en: Flag referral
fa: علامت گذاری معرفی کاربر

en: user referral
fa: معرفی کاربر

en: The user whose referral record you want to flag
fa: کاربری که رکورد معرفی وی را می خواهید علامت گذاری کنید

en: Unflag referral
fa: عدم علامت گذاری معرفی کاربر

en: The user whose referral record you want to unflag
fa: کاربری که رکورد معرفی وی را می خواهید از حالت علامت گذاری شده خارج کنید

en: Change referral for user
fa: تغییر وضعیت رکورد معرفی برای کاربر

en: Target user
fa: کاربر مقصد

en: The user you want to change the referral record for
fa: کاربری که میخواهید رکورد معرفی رو برای او تغییر دهید

en: New referring user
fa: کاربر معرف جدید

en: The user you want to say referred the target user
fa: کاربری که میخواهید بگویید او کاربر مقصد را معرفی کرده است

en: Set new referral for user
fa: ایجاد یک رکورد معرفی جدید برای یک کاربر

en: The user you want to set the new referral record for
fa: کاربری که میخواهید مقصد معرفی باشد. یعنی کاربری که دعوت شده است

en: The host you to say the new user came from
fa: میزبانی که میخواهید بگویید کاربر جدید از آنجا آمده است

en: The URI you want to say the new user came from
fa: آدرس URI که میخواهید بگویید کاربر جدید از آنجا آمده است

en: Referral is flagged
fa: رکورد معرفی، علامت گذاری شده است

en: The user you want to see if their referral record has been flagged
fa: کاربری معرفی شده ای که میخواهید بدانید آیا رکورد معرفی وی علامت گذاری شده است یا خیر

en: User was referred by another user.
fa: کاربر توسط یک کاربر دیگر معرفی شده است

en: The user you want to check if they were referred by another user
fa: کاربری که میخواهید بررسی کنید آیا توسط کاربر دیگری معرفی شده است یا خیر

en: After a new referral is recorded
fa: پس از آنکه یک رکورد معرفی جدید در سیستم ذخیره شد

en: The user who owned the referral link
fa: کاربری که صاحب لینک معرفی می باشد (معرف)

en: The new user who visted the site through the referral link
fa: کاربر جدیدی که روی لینک معرفی کلیک کرده و وارد سایت شده است

en: Use referrals
fa: معرفی های کاربران

en: Refer users with personal referral link.
fa: معرفی کاربر به کمک یک لینک شخصی معرفی

en: Administer referrals
fa: مدیریت معرفی ها

en: View, flag, and delete user referrals and view reports.
fa: مشاهده، علامت گذاری، و حذف رکورد های معرفی کاربر، و مشاهده ی گزارش ها

en: Referrals summary
fa: خلاصه ی معرفی ها

en: Admin reports for the User Referral module.
fa: گزارش های مدیریتی ماژول معرفی کاربر

en: Unflagged referrals
fa: رکورد های معرفی علامت گذاری نشده

en: Referral roles
fa: نقش های معرفی

en: Referral goto path
fa: مسیر هدایت پس از معرفی کاربر

en: The path to redirect to after visiting the referral link.
fa: مسیری که کاربر پس از باز کردن لینک معرفی باید به آنجا هدایت شود.

en: Cookie lifetime in days.
fa: مدت زمان اعتبار کوکی بر حسب روز

en: How many days should the referral tracking cookie last.
fa: میخواهید کوکی ردگیری معرفی کاربر، چند روز در مرورگر کاربر دعوت شده باقی بماند؟

en: Flagged referral.
fa: رکورد معرفی، علامت گذاری شد.

en: Referral Link
fa: لینک معرفی

en: The referral link for this user.
fa: لینک معرفی برای این کاربر

en: UNIX timestamp for when the user was registered.
fa: برچسب زمانی برای هنگامی که کاربر ثبت نام کرد.

en: Network address.
fa: آدرس شبکه

en: URL of referer site.
fa: آدرس سایت ارجاع دهنده.

en: Give users a way to refer others to your site.
fa: به کاربران روشی را ارائه میدهد که بتوانند دیگران را به سایت معرفی کنند.

en: User Referrals
fa: معرفی های کاربر
