User Referral (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Time
gl: Hora

en: User
gl: Usuario/a

en: Host
gl: Anfitrión

en: Details
gl: Detalles

en: Referrer
gl: Referente

en: IP Address
gl: Enderezo IP

en: details
gl: detalles
