User Referral (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Time
ka: დრო

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Host
ka: ჰოსტი

en: Roles
ka: როლები

en: Details
ka: დეტალები

en: details
ka: დეტალები
