User Referral (7.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Time
kk: Уақыт

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Host
kk: Хост

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Details
kk: Мәліметтер

en: Referrer
kk: Сілтеме көзі

en: details
kk: мәліметтер
