User Referral (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Time
ku: کات

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: IP Address
ku: ئەدرێسی ئای.پی.

en: details
ku: زانیاری زیاتر
