User Referral (7.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Time
my: အချိန်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Referrer
my: ရည်ညွှန်းရာ

en: Last
my: နောက်ဆုံး

en: IP Address
my: အင်တာနက် ကွန်ရက် လိပ်စာ
