User Referral (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Time
nn: Tid

en: User
nn: Brukar

en: Roles
nn: Roller

en: Details
nn: Detaljar

en: details
nn: detaljar
